Sztuczne lodowisko – cena zależy od…

Sztuczne lodowisko to wymarzona nie tylko zimowa zabawa dla małych i dużych. Sprawdź od czego zależą ceny biletów i jaką ofertę wybrać, aby zapłacić jak najmniej.

Sztuczne lodowisko – ceny kupna i wypożyczenia sprzętu

Wybierając się na sztuczne lodowisko, cena jest tym co sprawdzamy najczęściej. Z pewnością wiele osób rozważa zakup własnych łyżew i kasku. W przypadku osób dorosłych i takich, które nie zniechęcą się przy pierwszym upadku, warto to rozważyć i przeliczyć cenę kupna i kasku na sumę cen opłat za ich wypożyczenia. Natomiast w przypadku rosnących dzieci, opcja wypożyczenia wydaje się dobrą alternatywą, gdyż uchroni nas to przed każdorazowymi zakupami w każdym nowym sezonie.

Przyglądając się sztucznym lodowiskom i cenom w wypożyczalniach sprzętu cenę za godzinę wypożyczenia łyżew można porównać z ceną godzinnego biletu ulgowego, wykupionego w godzinach 16:00-22:00. Wypożyczenie kasku stanowi mniejszy wydatek niż wypożyczenie łyżew. Wynosi około połowy tej ceny. Przy regularnym korzystaniu ze sztucznego lodowiska zakup własnego sprzętu będzie opłacalny.

Sztuczne lodowisko – cena biletu indywidualnego, a karnetu

Zarówno w przypadku biletu indywidualnego, jak i karnetu możemy wybierać z wielu opcji. Wybierając jednorazowe wejście na lodowisko mamy cenę uzależnioną od godzin dnia oraz dnia tygodnia oraz bilety normalne i ulgowe. Najtańsze bilety sprzedawane są w dni powszednie w godzinach przedpołudniowych i wczesnopołudniowych, np. 8:00 do 15:30. Godziny popołudniowe i wieczorne wiążą się z zakupem droższego biletu. Jednak najdrożej przyjdzie nam zapłacić w soboty, niedziele i święta.

Chcąc związać się na dłużej z danym lodowiskiem, możemy zakupić sobie karnet. W tym wypadku istnieją opcje wyboru np. karnetów tygodniowych, miesięcznych lub w przeliczeniu na ilość godzin jazdy (np. 10 i 40 godzin). Opcja wykupienia karnetu jest tańsza niż każdorazowe wielokrotne kupowanie biletu.

W cenniku sztucznych lodowisk znajdują się jeszcze inne pozycje. Przewidziano bilety rodzinne oraz zakup dodatkowego biletu do nich. Znajdziemy także bilety grupowe oraz ceny za naukę jazdy, indywidualną lub dla kilku osób. Niektóre lodowiska oferują również możliwość wynajęcia całej tafli. Możemy także zainwestować we własne lodowisko i zarabiać zamiast ponoszenia kosztów. Taką ofertę znajdziemy np. na stronie: https://www.ras-lodowiska.pl/.

Osobno zapłacimy za wynajem szafki lub ostrzenie łyżew. Podczas jazdy na sztucznym lodowisku, cena przyjemności pozostaje także do wkalkulowania, bo czyż jest coś wspanialszego niż gorąca czekolada wypita po udanym treningu w zimne dni?

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *